komuella.jpg 

Komuello Polska jest wyłącznym oficjalnym przedstawicielem butów Komuello na terenie Polski, który prowadzi sprzedaż w sklepie internetowym. Komuello Polska to również pierwszy i obecnie jedyny dystrybutor kieszonkowego obuwia damskiego Komuello na terenie Europy. 

HISTORIA

Ggomoosin Co., Ltd to koreańska firma założona w 2015 roku, która opracowała buty skarpetowe z gumową podeszwą, wpływające pozytywnie na rozwój stopy dziecka, ułatwiające naukę chodzenia, a dodatkowo dostępne w szerokiej gamie zabawnych wzorów, które można łączyć z wieloma stylizacjami dziecka.

W 2016 roku firma uzyskała certyfikat KC, wprowadziła swoje innowacyjne produkty do sklepów znanych marek m.in Paco Rabanne baby, Premier Jour, Enfants, Happy Land oraz otworzyła swoje własne laboratorium badawczo-rozwojowe. 

Kolejny rok obfitował w wiele sukcesów. To właśnie w 2017 roku powstała marka Komuello, której nazwa jest oznaczeniem czegoś wyjątkowego, cennego - podobnie jak klejnoty, które są wartościowym i pięknym elementem biżuterii - z włoskiego "Jioiello" czyli klejnot. Ggomoosin otrzymało patent na technologię podwójnego wtrysku, certyfikat GB, a produkty zostały wprowadzone do asortymentu uznanej francuskiej marki ABSORBA. Ponadto firma została zdobywcą cennych nagród: Excellence Award na Międzynarodowych targach produktów dla dzieci w Hongkongu, Best Hi-Seoul Award oraz Japan Kids Design Award.

W 2018 roku materiał TPE - stosowany do tworzenia podeszwy butów dziecięcych - został zatwierdzony przez FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków). 

Rok 2019 i 2020 to przede wszystkim dalsza ekspansja na światowym rynku, uczestnictwo w wielu międzynarodowych targach, zdobywanie nagród i wyróżnień. Opracowano i wprowadzono na rynek nowy, innowacyjny produkt - kieszonkowe buty damskie. Nowość od Komuello  to propozycja dla wszystkich kobiet, które poszukują wygodnych, ultralekkich i kompaktowych butów. Dodatkowo, od tej chwili, każda mama może nosić takie same buty jak jej dziecko.  

Początek 2021 roku to okres kiedy marka Komuello pojawia się po raz pierwszy w Polsce, a jej oficjalnym dystrybutorem zostaje Komuello Polska.

 CERTYFIKATY

13.jpg
sec3.jpg
33.jpg

 

 

 NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

NAGRODA2F.jpg
552.jpg
nagroda4.jpg
cert2.1.jpg
cert2.1.jpg

 

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@komuello.pl lub telefonicznie pod numerem 510770396.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
KOMUELLO